Odtwarzacze

Wbudowany Odtwarzacz Mediów

Na urządzeniu dostarczamy odtwarzacz wraz ze skonfigurowanymi serwisami dostarczającymi media do odtwarzania.

AIS Radio

Przekierowanie Mediów

Przekierowanie mediów to jednorazowa akcja polegająca na przesłaniu aktualnie odtwarzanych mediów na bramce do innego odtwarzacza. Przekazujemy adres URL do multimediów i jeżeli odtwarzacz jest w stanie odtwarzać wideo (telewizor, chromecast, tv box), to w ten sposób można przesyłać wideo z YT do odtwarzaczy.

AIS Audio

Grupowanie Odtwarzaczy

Odtwarzacze zintegrowane z bramką można grupować a następnie sterować nimi jak jednym. Odtwarzacze w grupie będą dostawały wszystkie utwory z aktualnej listy odtwarzania - ta opcja to coś więcej niż jednarazowe przekierownie mediów.

AIS Audio

Wysyłanie mediów do grupy Odtwarzaczy

Jeśli posidamy link URL do np. radia internetowego czy innej treści do odtwarzania to możemy go wysłać do odtwarzania.

Ta funkcja jest w przygotowaniu i w przyszłości będzie używana do dodawania własnych stacji radiowych.

Wysyłanie tekstu do Odtwarzaczy

Możemy przesłać tekst do przeczytania na odtwarzaczu, jest to tak zwana usługa "broadcast". Na tą chwilę działa to tylko z naszym odtwarzaczem audio - więcej info w Panel sterowania

AIS Audio

Zdalne sterowanie

Możemy zdalnie sterować odtwarzaczem na bramce z poziomu ekranu powiadomień na "Panelu sterowania", więcej informacji w dokumentacji Panel sterowania - Odtwarzacz audio

AIS Radio

API

Odtwarzacz, tak jak każda integracja, udostępnia swoje usługi, dzięki czemu można automatyzować sterowanie odtwarzaczem i np. uruchamiać stację radiową jako budzik, włączać wybraną audycję o wybranej porze dnia, itp.

Szczegółowy opis w przygotowaniu